" Dermaroller - Sivilce ve Cilt Lekelerine Son. / Selülit ve Cilt Çatlaklarında Çarpıcı Sonuçlar. "

 

Dermaroller - PLUS Micro Needle Roller System

 

 

 

Dermaroller (Mikro İğneleme) Nedir?

Silindir şeklinde bir cihazın üzerinde en az 200-500 adet çok ince iğne olan bir el cihazıdır. Mikro iğneler sıra halinde dizilmiştir. 0,25-2 mm. uzunlukta ve 0,1. mm çapındadır.

Mikro iğneler paslanmaz özellikte olup ve titanyum ve medikal çeliktir.

 

DERMACILD İĞNE BOYLARI

 

 

DERMACILD Dermaroller (Mezoroller, Mikro İğneleme) Nerelerde Kullanılır?

 

Silindir şeklinde bir cihazın üzerinde en az 200-500 adet çok ince iğne olan bir el cihazıdır. Mikro iğneler sıra halinde dizilmiştir. 0,25-2 mm. uzunlukta ve 0,1. mm çapındadır. Mikro iğneler paslanmaz özellikte olup ve titanyum ve medikal çeliktir.

 

DERMACILD Dermaroller (Mikro İğneleme) Nasıl Etkili Olur?

 

Tedavi sırasında, Dermacild Roller deride gezinirken iğneler üst deride yüzlerce minik kanallar açılır. Bir alanda 15 kez geçildiğinde, ortalama cm² ‘de 250-500 minik delikler açılır. Profeyonel mikro iğneler sayesinde açılan mikro kanallar, cilt tarafından yara gibi algılanır. Cildin doğal yara iyileşme sürecinde ortaya çıkan büyüme faktörleri, kollajen, elastin ve hyaluronik asit yapımı tetiklenir. Bunun sonucu olarak o bölgede cilt yenilenmesi meydana gelir. Yenilenen deri nedeniyle, dermaroller yöntemi kırışıklık, sarkma, sivilce izleri, yara izleri ve çatlak gidermede etkili şekilde kullanılabilir.

 

<< Tüm Cihazlarımız