" Derma Stamp Pen - Cilt Yenileme / Akne Tedavisi ve Cilt Lekelerine Çözüm "

 

DERMA STAMP PEN - Micro Needling Pen

 

 

 

Güzelliğin adı; DERMA STAMP PEN

 

Cildimizi vitamin iğneleri, hyalüronik asitlerle içeriden, peelingle, roller vb. uygulamalarla dışarıdan yenilemeye, güçlendirmeye çalışırız.

Gençlik Kalemi Derma Stamp Pen; cildi içten ve dıştan aynı anda yenilemek için mükemmel bir seçenek sunuyor.

 

DERMA STAMP PEN’in en önemli özelliği nano teknoloji ile üretilmiş, leke giderme, kırışıklıkları hafifletme, mor halkaları ve ödemleri azaltma vb. özellikteki ürünlerle uygulamanın güçlendirilmesidir.

 

Dermacild DERMA STAMP PEN nedir ?

 

DERMA STAMP PEN; cildin içinden ve dışından yenilemeye çalışan ajanların tek bir cihazda toplanmasından oluşan; mikrobermabrazyon ve mezoterapi sentezi bir uygulamadır.

DERMA STAMP PEN; Derma Stamp Pen cihazı üzerinde bulunan 9/12/36 paslanmaz medikal çelik iğnecikten oluşur. Kalem ucuna benzeyen DERMA STAMP PEN cihazında boyu 0,5 mm-2,5 mm arasında değişen iğne boyları vardır, boyu uygulamanın kişinin ihtiyacına göre seçilir, ayarlanabilir.

Profesyonel iğneciklerle “Dermabrazyon” (cilt yenileme) etkisi için cilde saniyede 20 ila 50 vuruş yapılır. Vuruş sayısı da yine cildin ihtiyacına göre, uygulama yapılan yere, kişinin yaşına göre uzman kişi tarafından belirlenir. Uygulama seansları ve sayısı çok önemlidir.

 

 

<< Tüm Cihazlarımız